Dołącz do ekipy Małopolskiej Nocy Naukowców :)

Chcesz przeżyć wyjątkową przygodę? Zobaczyć, jak „od środka” wygląda przygotowanie największego wydarzenia naukowego w naszym kraju? A może po prostu masz trochę wolnego czasu, który chciałbyś spędzić w ciekawy sposób? Jeśli tak, to ta propozycja jest dla ciebie! Dołącz do pasjonatów nauki i zostań wolontariuszem Małopolskiej Nocy Naukowców. Na twoje CV czekamy do 21 września.

Małopolska Noc Naukowców to 8 miast, 12 lat historii, ponad 50 instytucji partnerskich, ponad 1,5 tys. różnych wydarzeń,  i około 1 200 naukowców z różnych dziedzin nauki zaangażowanych w tworzenie programu, ponad 60 tys. odwiedzających i… tylko jedna noc – w tym roku, w piątek 28 września. Ale MNN to przede wszystkim ciekawie spędzony czas i znakomita okazja, aby uczyć się przez doświadczenia i zabawę.

Małopolska Noc Naukowców jest częścią Europejskiej Nocy Naukowców – European Researchers’ Night. W 2017 r. wydarzenie zorganizowano w 342 europejskich miastach, a udział w nim wzięło 1 mln osób!

Jeśli masz 18 lat i chcesz mieć swój wkład w tworzenie tego niezwykłego wydarzenia, nie czekaj. Powodów, dla których warto dołączyć do ekipy Małopolskiej Nocy Naukowców jest mnóstwo. A dlaczego warto? Bo możesz spotkać ciekawych ludzi, naukowców, autorytety w swoich dziedzinach, ludzi o niezwykłych zainteresowaniach. Bo możesz zobaczyć miejsca niedostępne dla „zwykłych” ludzi. Bo możesz poszerzyć swoją wiedzę. Bo możesz zdobyć doświadczenie przy organizacji dużych wydarzeń. Bo możesz spędzić czas w miłym towarzystwie i w atmosferze zabawy. Bo zyskasz interesującą i niecodzienną pozycję w swoim CV.

Skorzystasz z okazji? Prześlij nam podanie i swoje CV na adres Dagmara.Wdowicz@umwm.pl w temacie wiadomości wpisując „Małopolska Noc Naukowców 2018”.

Szczegóły oraz dodatkowe informacje dotyczące naboru do Małopolskiej Nocy Naukowców