Pierwsze gwiazdy na nocnym niebie Małopolskiej Nocy Naukowców już świecą!

Właśnie opublikowaliśmy dla Was część programu Małopolskiej Nocy Naukowców! Program, który teraz widzicie to jak pierwsze gwiazdy na niebie  – wyjątkowe, niezwykłe i pełne tajemnic zwiastuny czegoś wielkiego. Od dziś będziemy odkrywać przed Wami nasze najjaśniejsze gwiazdy czyli punkty z warsztatami, doświadczeniami i eksperymentami w postaci zwiastunów wyśmienitej zabawy, która czeka na Was w piątek 29 września! Sprawdźcie zakładkę z programem, ale pamiętajcie że to dopiero początek!

Jak co roku przygotowaliśmy dla Was dużo nowości. Program opracowuje kilku nowych partnerów, więc odwiedzicie nowe lokalizacje! Będzie na pewno dużo gotowania, zabawy z programowaniem, fizyki oraz chemii. Nie zabraknie starych i popularnych jak gwiazda polarna wyścigów bolidów, pokazów robotów, spektaklu z piorunami czy zamrażania warzyw w ciekłym azocie. Oprócz tego będzie dużo dymu i jeszcze więcej dobrej zabawy.

Nasz program zawiera wiele ciekawych wydarzeń, prelekcji i wystaw, które zapewnią niezapomniane wrażenia. Większość naszych wydarzeń jest otwarta, jednak pamiętajcie, że niektóre z nich wymagają wcześniejszej rejestracji. Rejestracja na te aktywności rusza: 21 września o godzinie 9:00.

Nie zwlekajcie, więc i zapoznajcie się z programem już teraz!

Skip to content