Uwaga, mamy to!

Małopolska Noc Naukowców została doceniona przez Ekspertów Komisji Europejskiej! Nasz projekt  otrzymał pozytywną decyzję w zakresie dofinansowania najbliższych dwóch edycji tj. w 2022 i 2023 roku! MNN jest jednym z pierwszych projektów z udziałem małopolskich instytucji, wybranych do wsparcia w ramach Programu Horyzont Europa.

Wysoka ocena projektu i jego wytypowanie do wspierania przez KE, to najlepszy dowód na to, że każdego roku przedsięwzięcie przygotowywane jest profesjonalnie i niesie ze sobą dużo korzyści dla mieszkańców regionu. W konkursie brało udział 111 projektów z całej Europy, z czego  81 uzyskało minimum punktowe.  Każdego roku konkurencja jest ogromna, a w 2021 r. grant otrzymało zaledwie 30% złożonych projektów.

Co teraz? Zabieramy się do pracy! Zakasamy rękawy i już od dziś zaczynamy przygotowywania do 16. edycji Małopolskiej Nocy Naukowców. Odbędzie się ona już 30 września 2022r. Wbrew pozorom to nie wiele czasu, a pracy i pomysłów mamy mnóstwo.  

Ubiegłoroczna 15. edycja MNN okazała się dużym sukcesem i słychać było o niej nie tylko w naszym regionie, ale i w całej Polsce, a nawet i poza jej granicami! Liczymy, że i w tym roku nie zawiedziecie i zaszczycicie nas swoją obecnością. Śledźcie nasz profil na Facebooku @Małopolska Noc Naukowców oraz naszą stronę internetową, bo już niebawem ukażą się kolejne informacje na temat wydarzenia!

Czuwaj!

Skip to content