Ale kosmos! Kreatywne zabawy dla dzieci

Opis wydarzenia:

Organizator: Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie

Obszar: Inny obszar

Tegoroczna Noc Naukowców w oddziale dla dzieci to będzie kosmos – dosłownie i w przenośni. Przygotowaliśmy dla Was barwne i ekscytujące animacje, więc bądźcie pewni, że zapięliście pasy, bo mierzymy wysoko!

Przed nami quiz tematyczny, w którym będziecie mogli sprawdzić swoją wiedzę na temat planet i Mikołaja Kopernika. Planujemy również lśniące tatuaże, dzięki którym poczujemy się, jakby pokrył nas gwiezdny pył, podłogę interaktywną, która zapewni nam nieziemskie emocje, a także kolorowanki, które wprawimy w ruch za pomocą tabletów, żeby pobawić się nowoczesną technologią.

To jednak nie wszystko! Zapleciemy Wam kolorowe warkoczyki, abyście wyglądali odlotowo. Będziemy też słuchać muzyki, która pozwoli nam wszystko dobrze zapamiętać. A może zastanawialiście się kiedyś, jak wyglądalibyście jako Mikołaj Kopernik? Rozwiejemy te wątpliwości… To będzie magiczna noc, w którą spędzimy czas z każdym, kto pojawi się w oddziale dla dzieci.

Nie możemy się doczekać-to będzie pełne emocji i niezwykłego klimatu doświadczenie. Niecodziennie przecież odrywamy stopy od ziemi i wylatujemy w kosmos!

W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chrzanowie MNN 2023 odbywa się pod hasłem „Od średniowiecznych pastwisk do sztucznej inteligencji”.

Informacje:

ADRES : Władysława Broniewskiego 10C, 32-500 Chrzanów

LOKALIZACJA WYDARZENIA : Biblioteka w Chrzanowie, Oddział dla Dzieci

Skip to content