( Brak wolnych miejsc ! )

Seanse w Kinie sferycznym w Ogrodzie Doświadczeń

Opis wydarzenia:

Organizator: Muzeum Inżynierii i Techniki w Krakowie

Obszar: Inny obszar

Zapraszamy do kina sferycznego — Planetarium! Wewnątrz kopuły, na półkolistym ekranie można zobaczyć 3 filmy, w tym dwa w technologii 3D. Uwaga: wymagana rezerwacja!

Pierwszy pokaz: Zaczarowany Globus 3D, godz. 18:15

Mała Mia przypadkowo odkrywa tajemniczą machinę astronomiczną. Edek, Ekscentryczny wuj Mii, podstępnie zmusza ją do wykorzystania sekretnych mocy urządzenia i zmiany pór roku na Ziemi. Mia szybko orientuje się w potencjalnych konsekwencjach, jednak Edek nie chce odpuścić realizacji swojego niecnego planu.
Długość: 35 min. Grupa wiekowa: 5+. Limit miejsc: 30.

Drugi pokaz: Na Skrzydłach Marzeń 3D, godz. 19;15

„Na skrzydłach marzeń” to niezwykła przygoda o historii lotnictwa, pozwalająca szybować balonem, sterowcem i samolotem i … statkiem kosmicznym. Odkrywamy tajemnicę lotu z Leonardo da Vinci, braćmi Montgolfier, braćmi Wright i innymi wynalazcami. Bogata grafika, piękna muzyka i poetycka narracja sprawiają, że ten spektakl jest wyjątkowym dziełem sztuki. Muzykę do filmu skomponował Michał Lorenc, a roli narratora (również w wersji angielskojęzycznej) podjęła się Danuta Stenka. Film wielokrotnie nagradzany na wielu festiwalach na całym świecie!
Długość: 35 min. Grupa wiekowa: 12+, dorośli. Limit miejsc: 30.

Trzeci pokaz: Explore 3D, godz. 20:15

Mars od wieków fascynował ludzi. Niegdyś tajemniczy, wkrótce może stać się naszym drugim domem. Tę szansę zawdzięczamy ludziom takim jak Johannes Kepler – niezłomnym w dążeniu do odkrywania prawdy, ciekawym świata, niebojącym się wyzwań. Naszym obowiązkiem jest kontynuować ich dzieło: marzyć i odkrywać!
Długość: 27 min. Grupa wiekowa: 10+, dorośli. Limit miejsc: 30.

Informacje:

ADRES : Aleja Pokoju 68, 31-564 Kraków

LOKALIZACJA WYDARZENIA : Ogród Doświadczeń

Skip to content