Sztuczna inteligencja – gdzie jej potrzebujemy?

Opis wydarzenia:

Organizator: Województwo Małopolskie

Obszar: inteligentne i bardziej zielone miasta

Zapraszamy na spotkanie z wyjątkowym gościem – dr. Tomaszem Rożkiem!

Podczas swojego wystąpienia Pan dr Tomasz Rożek opowie o sztucznej inteligencji – co tak naprawdę o niej wiemy i w czym może nam pomóc. Dzięki temu uczestnicy Małopolskiej Nocy Naukowców będą mogli zrozumieć fascynujący świat nowoczesnych technologii. Dowiedzą się także w jaki sposób możemy korzystać ze sztucznej inteligencji, jak wpływa ona na nasze życie i jakie przynosi nam korzyści.

Dr Tomasz Rożek to czołowy polski popularyzator nauki, doktor fizyki, autor książek, programów telewizyjnych i radiowych. Znany z kanału YouTube Nauka. To Lubię. Od wielu lat w prosty sposób tłumaczy dorosłym i dzieciom, jak działa świat. Prowadzi również serwis popularno-naukowy oraz wydawnictwo wydające książki i gry. Prywatnie fan żeglarstwa i motocykli.

Rejestracja będzie prowadzona elektronicznie za pośrednictwem formularza rejestracyjnego. Rozpocznie się 21 września 2023 r. o godz. 9:00.

Oprócz wykładu dr. Tomasza Rożka w Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie przygotowano moc innych atrakcji, organizowanych przez Województwo Małopolskie, w tym we współpracy z Małopolskim Centrum Nauki Cogiteon oraz Muzeum Lotnictwa Polskiego. Na część wydarzeń obowiązuje jednak wcześniejsza rejestracja. Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do skorzystania z tej szerokiej oferty. 

1) INAUGURACJA MAŁOPOLSKIEJ NOCY NAUKOWCÓW 2023
2) POKAZY NAUKOWE „TRZY ŻYWIOŁY. TRZY POTĘGI. TRZY SIŁY.”
3) W POGONI ZA CIENIEM. OPOWIEŚĆ ŁOWCY ZAĆMIEŃ
4) OPROWADZANIE PO MUZEUM LOTNICTWA POLSKIEGO DEDYKOWANE DZIECIOM
5) OPROWADZANIE PO MUZEUM LOTNICTWA POLSKIEGO DEDYKOWANE MŁODZIEŻY
6) OPROWADZANIE PO MUZEUM LOTNICTWA POLSKIEGO DLA  ENTUZJASTÓW LOTNICTWA
7) OPROWADZANIE PO MUZEUM LOTNICTWA POLSKIEGO DLA WSZYSTKICH
8) INTERAKTYWNY PUNKT INFORMACYJNY KOMISJI EUROPEJSKIEJ

Informacje:

ADRES : Jana Pawła II 39, Kraków

LOKALIZACJA WYDARZENIA : Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie

Skip to content